Добрић утучен: Овакав крај морао да се деси, биће великих промена
Спорт клуб пре 25 дана | Аутор: Петар Ољача

Капитен Црвене звезде Огњен Добрић разочаран је још једном неуспешном сезоном, и свестан да клуб са Калемегдана на лето очекују дубоки резови.
Као и увек, кошаркаш из Книна врло је коректно честитао Спартаку и признао да су били бољи противник од црвено-белих. „Шта да се ради, Спартак је заслужено победио. Ушли су у меч мотивисани и сконцентрисани, знали су шта раде и свака им част. Увек су незгодан ривал, поготово у оваквим утакмицама где имамо мање страних играча и морамо другачије да се припремамо. Желим им срећу у финалу, а ми смо на лош начин завршили још једну сезону“. У последњих неколико месеци







