Krivošija: Šangajci bez vode, a vlast bez rešenja

In medija pre 26 dana
Krivošija: Šangajci bez vode, a vlast bez rešenja

Odbornik pokreta GrađanIN Danilo Krivošija ocenio je da stanovnici naselja Šangaj u Inđiji imaju ozbiljne probleme sa vodosnabdevanjem, navodeći da se tokom popodnevnih časova suočavaju sa slabim pritiskom ili potpunim nestankom vode.

Stanovnici naselja Šangaj u Inđiji suočavaju se sa ozbiljnim problemima u vodosnabdevanju, zbog čega pojedini meštani u večernjim satima ostaju bez mogućnosti da koriste vodu, saopštio je odbornik pokreta GrađanIN Danilo Krivošija. Prema njegovim rečima, problem sa slabim pritiskom vode posebno je izražen nakon povratka građana sa posla. –Problem sa lošim pritiskom je toliko veliki da su Šangajci dobili svojevrsnu nagradnu igru – ko prvi dođe kući sa posla i

Pročitajte još

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »