"Ушао је у собу, одвалио 4 шамара и рекао - ја сам одсад шеф!" Откривамо како изгледа живот у српским затворима: Најгоре је када се деси ово

Курир пре 24 дана
"Ушао је у собу, одвалио 4 шамара и рекао - ја сам одсад шеф!" Откривамо како изгледа живот у српским затворима: Најгоре је…
О функционисању затвора, хијерархији међу осуђеницима, трговини дрогом и условима робије говорили су Божидар Спасић, бивши шеф специјалног тима Службе државне безбедности, Радован Кораћ, пензионисани заменик управника затвора и Ђорђе Васиљевић Атила, бивши осуђеник који је из прве руке описао како изгледа живот унутар најстроже чуваних затворских блокова. Говорећи о тврдњама да у затвору наводно функционише организована трговина психоактивним супстанцама, Кораћ

Прочитајте још

Кључне речи

Хроника, најновије вести »