Ангелина скаче у Рабату: Наша најбоља атлетичарка у мароканској престоници јури прве бодове у Дијамантској лиги

Вечерње новости пре 24 дана
Ангелина скаче у Рабату: Наша најбоља атлетичарка у мароканској престоници јури прве бодове у Дијамантској лиги

АНГЕЛИНА Топић у Мароку отвара летњу сезону. Наша рекордерка у скоку увис сутра (19.25) ће покушати да оствари што бољи резултат на митингу Дијамантске лиге у Рабату.

Фото Никола Скендерија Топићева је у првом делу сезоне, у дворани, 26.фебруара у Банској Бистрици први пут прескочила два метра, а касније је скоком од 1,99 м освојила и сребро на СП у Торуњу. Лане је била бронзана на СП на отвореном у Токију, а њен најбољи резултат на отвореном је 1,98 м. Први испит после припрема имаће у мароканској престоници. А на залетишту ће осим Топићеве изаћи и светска рекордерка, Украјинка Јарослава Махучик, још једна Украјинка Јулија

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »