Одбојкаши Србије играју против Словеније у Љубљани
Спортске.нет пре 23 дана | Спортске.нет

Одбојкашка репрезентација Србије одиграће две пријатељске утакмице против Словеније у Љубљани, у склопу припрема за Лигу нација, саопштио је данас Одбојкашки савез Србије.
Први меч је на програм у недељу и биће затворен за јавност, док ће се други одиграти дан касније у дворани "Тиволи" у Љубљани од 20.30. Селектор Србије Георге Крецу у Љубљани рачуна на 16 играча: Техничари: Вук Тодоровић и Алекса Батак; Коректори: Душан Николић, Вељко Машуловић и Александар Шоша; Либера: Вукашин Ристић и Стефан Негић; Блокери: Александар Недељковић, Немања Машуловић, Александар Стефановић, Стефан Кокеза и Андреј Рудић; Примачи: Никола












