Одбојкаши Србије играју против Словеније у Љубљани

Спортске.нет пре 23 дана  |  Спортске.нет
Одбојкаши Србије играју против Словеније у Љубљани

Одбојкашка репрезентација Србије одиграће две пријатељске утакмице против Словеније у Љубљани, у склопу припрема за Лигу нација, саопштио је данас Одбојкашки савез Србије.

Први меч је на програм у недељу и биће затворен за јавност, док ће се други одиграти дан касније у дворани "Тиволи" у Љубљани од 20.30. Селектор Србије Георге Крецу у Љубљани рачуна на 16 играча: Техничари: Вук Тодоровић и Алекса Батак; Коректори: Душан Николић, Вељко Машуловић и Александар Шоша; Либера: Вукашин Ристић и Стефан Негић; Блокери: Александар Недељковић, Немања Машуловић, Александар Стефановић, Стефан Кокеза и Андреј Рудић; Примачи: Никола

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »