"Због те куће сам банкротирала" Певачица годинама била у дуговима, а данас сеје и коси: Отркила шта све има у башти, а у оваквим односима је остала са колегама
Курир пре 22 дана

Певачица Марина Тадић је са лепим временом одлучила да се бави својим баштом.
Она не крије, већ поносно истиче да увек ко хоће да ради, за њега има посла. - Ја увек имам радну акцију. И када немам ја смислим шта ћу да радим. И онда кукам. Код мене увек на Авали, Космају има да се ради. Људи знају у пролеће сејеш башту, косиш - кроз осмех признаје певачица, а потом објашњава шта све гаји у свом врту. - Сад имам само цвеће. Чекам неку другу локацију па ћу ту да садим башту. Сада сам оразивала лаванду, рузмарин и те неке ствари које имам у












