Вежбамо коло за дан после: Дневник професорке Филозофског факултета у Новом Саду

Данас пре 24 дана  |  Невена Јевтић
Вежбамо коло за дан после: Дневник професорке Филозофског факултета у Новом Саду
„Добро дошли у Израел!“ # За Београд без доручка # Дан за меланхолију # Права слика стања на Универзитету # Ово друштво је у целини једна гранична ситуација # Моја Јовина гимназија – жртва тираније осионих и неразумних # На факултету немам снаге да се јавим појединцима Схватила сам да сам ретко сама са својим мислима ових дана, јер немам мира. Могућност да се повучеш у своје мисли у миру, делује сад као велики луксуз. С обзиром на све што се дешава у овом

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »