Učenici Jovine gimnazije bojkotovali nastavu, direktor zamenio 30 razrednih starešina
Nova pre 23 dana

Roditelji učenika Gimnazije “Jovan Jovanović Zmaj” iz Novog Sada saopštili su da je dvodnevni organizovani bojkot nastave i bio uspešan jer oko 90 odsto učenika nije bilo na nastavi u četvrtak i petak, dok je istovermeno direktor te škole Radivoje P. Stojković “preko noći” zamenio više od 30 razrednih starešina.
U saopštenju su naveli da je uprava škole pretila učenicima neopravdanim časovima, ali ih to, kako su ukazali, nije pokolebalo u odluci o bojkotu zbog odluka i ponašanja direktora Stojkovića. “Sa druge strane, direktor škole je nastavio svoj osvetnički pohod pa je, nakon što je profesorima koji su na bolovanju ukinuo mejl i pristup elektronskom dnevniku, više od 30 razrednih starešina preko noći zamenio profesorima koji su pre neki dan došli u školu kao zamena za








