Šta se desilo belim čiopama iz Palate Albanije?

Danas pre 21 dana  |  Nova.rs
Šta se desilo belim čiopama iz Palate Albanije?

Mladunci belih čiopa, strogo zaštićene vrste ptica, tri dana bili su zarobljeni u gnezdima na Palati Albanija zbog SNS banera koji je prekrivao zgradu.

Nakon što je baner juče uklonjen, ptići su spaseni, a kako Nova.rs saznaje, najugroženiji među njima prebačeni su na Institut „Siniša Stanković“ gde su pod nadzorom stručnjaka. Nakon burne reakcije javnosti zbog ugrožavanja opstanka mladunaca belih čiopa, čiji su roditelji tri dana bezuspešno obletali Palatu Albanija u pokušaju da priđu svojim gnezdima, što je zbog banera bilo nemoguće, ovaj “predizborni SNS pano” je konačno skinut. Angažovani alpinisti sinoć su

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »