Angelina preskočila 194 cm, pa se povukla sa takmičenja

Sport klub pre 23 dana  |  Autor: Igor Jagličić
Angelina preskočila 194 cm, pa se povukla sa takmičenja

Angelina Topić (21), reprezentativka Srbije, osvojila je treće mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu, sa preskočenih 194 santimetra.

Za to ostvarenje zaradila je i prvih šest bodova u "dijamantskoj trci", a pobedu je odnela Jaroslava Mahučih, koja je preskočila 1,97 m, ispred Australijanke Elionor Paterson sa 1,94. Nažalost, Angelina je imala izuzetno teško takmičenje, pošto je i nakon preskočenih 194 cm u trećem pokušaju, odmahivala glavom, a samo par minuta kasnije odlučila je da se povuče iz takmičenja. Ostaje nada da nije u pitanju nikakva povreda, već samo neki „sitniji“ problem. Inače,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »