Angelina Topić osvojila treće mesto u Rabatu, pa odustala od daljeg takmičenja na mitingu Dijamantske lige

Dnevnik pre 24 dana
Angelina Topić osvojila treće mesto u Rabatu, pa odustala od daljeg takmičenja na mitingu Dijamantske lige

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je treće mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu, pošto je preskočila 194 centimetra.

Tim rezultatom reprezentativka Srbije osvojila je prvih šest bodova u ovogodišnjoj "dijamantskoj trci". Prvo mesto zauzela je aktuelna svetska rekorderka Jaroslava Mahučih iz Ukrajine sa preskočenih 1,97 metara, dok je drugo mesto zauzela Australijanka Elenor Paterson, takođe sa 1,94 metra. Na takmičenju u Maroku su učestvovale još i Kipranka Kuličenko, Poljakinja Zodžik, Amerikanka Kaningem i Nemica Onen. Takmičenje u Maroku nije proteklo bez problema za mladu

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »