Bravo! Angelina Topić otvorila sezonu trećim mestom na jednom od najjačih atletskih nadmetanja na svetu!

Večernje novosti pre 23 dana
Bravo! Angelina Topić otvorila sezonu trećim mestom na jednom od najjačih atletskih nadmetanja na svetu!

Srpska reprezentativka Angelina Topić uspešno je otvorila sezonu na otvorenom osvojivši treće mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu (Maroko), jednom od najjačih atletskih takmičenja na svetu.

Foto Nikola Skenderija U izuzetno jakoj konkurenciji, u kojoj su nastupile gotovo sve vodeće svetske skakačice uvis, Angelina je preskočila 1,94 metra i zauzela treće mesto, potvrdivši da i u novoj sezoni pripada samom svetskom vrhu. Takmičenje je otvorila sigurnim skokovima na 1,83 i 1,87 metara, dok je visine od 1,91 i 1,94 metra uspešno savladala iz trećeg pokušaja, još jednom demonstrirajući izuzetnu mentalnu snagu i sposobnost da najbolje odgovori kada je

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »