FK Železničar organizuje akciju davanja krvi uoči gradskog derbija u Inđiji

In medija pre 22 dana
FK Železničar organizuje akciju davanja krvi uoči gradskog derbija u Inđiji

Fudbalski klub FK Železničar Inđija organizovaće akciju dobrovoljnog davanja krvi u četvrtak, 5. juna, uoči gradskog derbija protiv FK Inđija i završetka takmičarske sezone.

Kako je saopšteno iz kluba, akcija će biti održana od 10 do 13 časova u prostorijama igraonice „Grifon“, a svi davaoci krvi dobiće specijalno dizajniranu majicu FK Železničar, pripremljenu povodom ove akcije. Partner u organizaciji je Crveni krst Inđija, koji je obezbedio dodatne poklone za učesnike. Iz kluba poručuju da žele da sezonu završe “na najlepši mogući način”, ističući da fudbalski kolektiv nije samo sportski klub, već i deo lokalne zajednice. Kapitен

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 2 sata
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 2 sata
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 2 sata