Suđenje za ubistvo Andreja Simića: Roditelji ogorčeni iskazom psihologa

Pravo u centar pre 21 dana  |  Maria Popović
Suđenje za ubistvo Andreja Simića: Roditelji ogorčeni iskazom psihologa

Andrejevi roditelji i njihov advokat Saša Knežević su po izlasku iz sudnice kazali da su ogorčeni, kako su kazali, „neprofesionalnim ponašanjem psihologa“.

Prema njihovim rečima psihološkinja, kojoj je u opisu posla bilo prepoznavanje ponašanja koje je preraslo u tragediju, na sudu je pokušavala da to ponašanje minimizira ili je isticala da ga se ne seća. Andrejev otac Mića Simić kazao je da je „šokiran“ iskazom psihologa. „Šokirani smo njenim iskazom, mada smo tako nešto i očekivali s obzirom na iskaz dat u tužilaštvu“, rekao je Simić. On je rekao da je generalno zadovoljan tokom suđenja i da očekuje pravednu odluku

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »