Pijan ”opelom” usmrtio dvoje Uhapšen Kikinđanin, udario u ”kavasaki”, muškarac na mestu preminuo, žena kasnije u bolnici

Dnevnik pre 21 dana
Pijan ”opelom” usmrtio dvoje Uhapšen Kikinđanin, udario u ”kavasaki”, muškarac na mestu preminuo, žena kasnije u bolnici…

ZRENjANIN: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Zrenjaninu, po nalogu glavnog javnog tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Bečeju, uhapsili su Z. M. (39) iz okoline Kikinde, zbog sumnje da je vozeći pod uticajem alkohola izazvao saobraćajnu nezgodu u kojoj su poginule dve osobe.

On je osumnjičen za izvršenje krivično delo teška dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja, saopšteno je iz Policijske uprave u Zrenjaninu. Sumnja se da je on, u noći između 30. i 31. maja ove godine, na putu između Bašaida i Novog Bečeja, upravljajući "opelom" sa 0,82 promila alkohola u organizmu, udario u motocikl "kavasaki" koji je vozio 60-godišnji muškarac. Vozač motocikla preminuo je na licu mesta, dok je 51-godišnja žena koja je bila putnik na motociklu

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »