„Да ли је ово освета деци зато сто су дигли главу и рекли шта мисле?“: Одржан протест ученика, родитеља и наставника Јовине гимназије у Новом Саду (ФОТО, ВИДЕО)

Данас пре 23 дана  |  Бета
„Да ли је ово освета деци зато сто су дигли главу и рекли шта мисле?“: Одржан протест ученика, родитеља и наставника Јовине…

Више стотина ученика, родитеља и наставника Гимназије „Јован Јовановић Змај“ (Јовине гимназије), као и грађана, кренуло је данас око 18 часова у протестну шетњу од зграде Машинске школе у Новом Саду.

Они су се упутили до Трга слободе, где је испред Градске куће одржан протест, јер је данас истекао рок који су родитељи и наставници дали надлежнима да смене директора Радивоја Стојковића, којег сматрају најодговорнијим за стање у школи у претходном периоду. Окупљени на челу колоне носили су велике транспаренте „Моћ је у знању, знање је моћ“ и „Не дамо професоре“, јавио је репортер агенције Бета. Колону су предводили бајкери „Бели зечеви“, а у обезбеђењу

Прочитајте још

Кључне речи

Друштво, најновије вести »