Poruka vlasniku Denvera: „Imaš zilion dolara, plati igrače!“
Sport klub pre 23 dana | Autor: Nikola Novaković

Denver Nagetsi su podbacili u NBA plej-ofu, a nemaju mnogo manevarskog prostora da tokom leta osveže tim kvalitetnim pojačanjima.
Zapravo imaju, ali to bi podrazumevalo da vlasnici franšize iz Kolorada... Plate! Konkretno, radi se o statusu beka Pejtona Votsona, jednog od najprijatnijih iznenađenja sezone kada je Denver u pitanju. Votson, koji je bio drugi najbolji igrač tima tokom odsustva Nikole Jokića, postaje ograničeno slobodni agent. Praktično, to znači da će Nagetsi morati da se odreknu jednog od bitnih igrača rotacije da bi im ostalo novca na „seleri kepu“ da zadrže Votsona. A Pejton






