Ko je Ranko Šekularac, državni funkcioner zadužen za inspekcijski nadzor, za koga tvrde da je nelegalno gradio: On tvrdi da to nije tačno, ali ne odgovara na ključno pitanje

Nova pre 24 dana
Ko je Ranko Šekularac, državni funkcioner zadužen za inspekcijski nadzor, za koga tvrde da je nelegalno gradio: On tvrdi da to…

Ranko Šekularac, državni sekretar iz Ministarstva građevine i bivši komunalni inspektor, prema navodima grupe građana “Beograd ostaje” izgradio je nelegalnu kuću, a sada kroz projekat kojim sam rukovodi, pokušava da je legalizuje. U odgovoru za Nova.rs Šekularac demantuje da je nelegalno gradio.

Poznato je da Šekularac kao državni sekretar zadužen za inspekcijski nadzor, upravlja procesom masovnog upisa i legalizacije bespravnih objekata u Srbiji, kroz državni projekat pod nazivom „Svoj na svome". Kako navodi grupa građana “Beograd ostaje”, on je, upravo kroz ovaj projekat, i sam podneo zahtev za legalizaciju svoje kuće. Šekularac je, kako se navodi na profilu "Beograd ostaje", nakon što je postao vlasnik kuće, istu nadograđivao bez dozvole, zbog čega mu

Legalizacija »

Ključne reči

Najnovije vesti »