Načelnica iz MUP zida na divlje u Zemunu, stanari bespomoćni: "Nema kome se nismo žalili i koga nismo zvali, niko neće da nam pomogne"

Nova pre 23 dana
Načelnica iz MUP zida na divlje u Zemunu, stanari bespomoćni: "Nema kome se nismo žalili i koga nismo zvali, niko neće da nam…

Na zgradi u Ulici Branka Pešića 45 u Zemunu niklo je neobično zdanje, iz kosog krova viri četvorougaona struktura, zapravo soba koju je digla načelnica za Upravne poslove MUP Srbije pukovnica Dragana Trajković, tvrde stanari pomenute zgrade za Nova.rs.

U pomenutoj zgradi živi 31 porodica, jedna je porodica načelnice Trajković, a drugih 30 su obični građani čije su nevolje počele u julu 2025. kada su Trajkovići, koji su vlasnici stana u potkrovlju rešili da se prošire. Dragana Trajković je i tada bila pukovnica u MUP Srbije, a 23. jula je zalepila obaveštenje na ulazu o renoviranju stana, zapravo krova. "Niko, naravno, nije imao ništa protiv da ljudi renoviraju svoje. Ali, istog dana smo videli majstore kako

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »