Pavlović poželeo dobrodošlicu zvanicama povodom slave grada Niša
Gradski portal 018 pre 22 dana | redakcija GP018

Povodom slave grada Niša, Svetog cara Konstantina i carice Jelene, u Gradskoj kući priređen je svečani prijem i koktel za brojne zvanice iz zemlje i inostranstva, ambasadore, konzule, predstavnike pobratimskih i partnerskih gradova, kao i goste iz regiona.
Gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović poželeo je dobrodošlicu gostima i istakao da je velika čast ugostiti prijatelje koji su došli da zajedno sa Nišlijama obeleže najveći praznik grada. Svečanosti je prisustvovao i ministar kulture Nikola Selaković. „Kod nas u Nišu postoji jedna stara izreka – gde je gost, tu je i čast. Hvala vam što ste danas sa nama, hvala vam na prijateljstvu i uvažavanju koje pokazujete našem gradu. Dobro došli u naš dom, na najveći praznik






