Ostao bez oca, a onda su u njegov život ušli oni! Bajkeri iz Sremske Mitrovice ispunili obećanje maturantu uprkos nevremenu (foto)
Kurir pre 22 dana

Jaka kiša, pljuskovi i nevreme koje je pogodilo Sremsku Mitrovicu nisu uspeli da pokvare jedan od najvažnijih dana u životu maturanta Mihaila Sušića.
Naprotiv, upravo po takvom vremenu pokazalo se šta znače prijateljstvo, podrška i data reč. Više od 20 članova Moto-kluba "Excalibur" i oko 15 motocikala okupilo se kako bi svog najmlađeg člana ispratili na matursko veče i ispunili obećanje koje su mu dali. Kolona bajkera, uprkos pljusku, stigla je da Mihailu priredi ispraćaj za pamćenje, privukavši pažnju brojnih građana koji su telefonom snimali nesvakidašnji prizor na ulicama grada. Ali ova priča mnogo je više








