Tramp najavio učešće na samitu G7 u Francuskoj
Politika pre 20 dana

Otputovaće nakon što 14. juna bude održan meč UFC povodom 250. godišnjice američke nezavisnosti
Američki predsednik Donald Tramp najavio je danas da će učestvovati na samit zemalja grupe G7 u Francuskoj u junu ove godine. On je na svom nalogu na društvenoj mreži Truth Social napisao da će u Pariz otputovati nakon što 14. juna na Južnom travnjaku Bele kuće bude održan meč UFC, povodom 250. godišnjice američke nezavisnosti. „Ići ću na G7, u Francuskoj, odmah nakon onoga što će biti jedna od najzabavnijih noći u američkoj istoriji, borbi za svetsko prvenstvo u







