Brnabić: Vučić odlučan da putuje u Tivat uprkos upozorenju na bezbednosni rizik
RTV pre 21 dana | Tanjug

BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlučan da ide u Tivat na Samit EU - Zapadni Balkan iako mu je Bezbednosno-informativna agencija (BIA) zvanično savetovala da ne putuje u Crnu Goru jer je ustanovljeno postojanje visokog bezbednosnog rizika.
"Predsednik ne želi ni da čuje da odustane od puta u Crnu Goru. To je nešto što je on obećao da će uraditi. On se uvek drži svoje reči i svog obećanja. Važno mu je to, naravno i zbog našeg naroda u Crnoj Gori, ali i zbog same Srbije i zbog naših evropskih partnera", rekla je Brnabić za TV Informer. Dodala je da Vučić u Tivtu treba da ima izuzetno važne sastanke na visokom nivou, da razume sve bezbednosne pretnje, ali da joj se čini da rne postoji nikakva šansa da












