Svi su uznemireni nakon saopštenja BIA: Lider SNS Vučević o uzavreloj situaciji u Crnoj Gori: Nadam se da će predsednik Vučić doneti najbolju odluku treba li da ide u Tivat

Dnevnik pre 21 dana
Svi su uznemireni nakon saopštenja BIA: Lider SNS Vučević o uzavreloj situaciji u Crnoj Gori: Nadam se da će predsednik Vučić…

Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević rekao je gostujući u emisiji Dna na dan na TS media da se pravi fama oko odlaska predsednika Aleksandra Vučića na samit u Tivat i da je on tamo nepoželjan.

-Najinteresantnije je da ti ljudi, koji su putovali tim letom za Crnu Goru nisu na poternici, to su slobodni građani. To što ih neko namerno kriminalizuje iz Podgorice, to je klasična politička zloupotreba. I naravno podgrevanje atmosfere za dolazak Aleksandra Vučića u Tivat. Još nisam čuo koje su to krivično delo koje ti momci uradili. Od oružja su imali transparent „Srbija pobeđuje“ i toki-voki. Pretpostavljam da su hteli da podrže predsednika Vučića. Šta je tu

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »