Direktor BIA Vladimir Orlić na sednicu Odbora za bezbednost stigao pravo iz zgrade Predsedništva

Nova pre 21 dana
Direktor BIA Vladimir Orlić na sednicu Odbora za bezbednost stigao pravo iz zgrade Predsedništva

Sednica Odbora za bezbednost Narodne skupštine održava se u staroj zgradi Skupštine u Kralja Milana 14. Na sednici će se, između ostalog, govoriti i o izveštaju o radu Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i bezbednosnoj situaciji u zemlji, a direktor BIA Vladimir Orlić došao je na sednicu peške i to iz pravca Andrićevog venca.

Današnja sednica Odbora za bezbednost je zatvorena za javnost. Jedna od pet tačaka dnevnog reda je i izveštaj o radu BIA, kao i bezbednosna situacija u zemlji. Sednici prisustvuje direktor BIA Vladimir Orlić, koji je u zgradu stare republičke Skupštine došao peške iz pravca Andrićevog venca, odnosno zgrade Predsedništva, piše N1. Sednici prisustvuju i članovi Odbora iz redova opozicije: Miroslav Aleksić i Aleksandar Ivanović iz Narodnog pokreta Srbije (NPS) i

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »