NBA doživotno zabranila ulazak dvojici navijača nakon utrčavanja na teren tokom prvog finalnog meča

Serbian News Media pre 20 dana
NBA doživotno zabranila ulazak dvojici navijača nakon utrčavanja na teren tokom prvog finalnog meča

Američka košarkaška profesionalna liga ( NBA) zabranila je danas doživotno ulazak u dvorane dvojici navijača, nakon što je jedan od njih uhapšen ubrzo pošto je utrčao na teren tokom prve utakmice finala i pokušao da napravi „selfi“ sa zvezdom San Antonija Viktorom Vembanjamom.

Drugi navijač je takođe dobio doživotnu zabranu zbog umešanosti u incident koji se dogodio u sredu uveče, usred četvrte četvrtine utakmice između San Antonija i Njujork Niksa. „Osoba koja je ušla na teren tokom prve utakmice finala je uhapšena i biće doživotno suspendovana iz svih NBA dvorana. Druga osoba će takođe dobiti doživotnu suspenziju zbog svoje uloge u incidentu“, navodi se u saopštenju lige. Dvojica pripadnika obezbeđenja su brzo reagovala i udaljila

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »