Dobre vesti iz Ferarija! Vaser se vratio u Monte Karlo

Kurir pre 21 dana
Dobre vesti iz Ferarija! Vaser se vratio u Monte Karlo

Direktor Ferarija Frederik Vaser vratio se u prostorije tima pred današnju trku Formule 1 za Veliku nagradu Monaka, dan nakon što je hospitalizovan iz nepoznatih razloga."Već se vratio", rekla je portparolka Ferarija, preneo je francuski magazin Ekip.

Italijanski tim je u subotu saopštio da 58-godišnji Vaser zbog intervencije neće prisustvovati kvalifikacijama, ne navodeći detalje o zdravstvenom stanju. Francuski čelnik je direktor Ferarija od 2023. godine, a nakon pet ovosezonskih trkačkih vikenda ekipa se nalazi na drugom mestu u šampionatu konstruktora sa 147 bodova, dok vodeći Mercedes ima 219 bodova. Današnju trku u Monaku, koja počinje od 15.00, vozači Ferarija Luis Hamilton i Šarl Lekler krenuće sa treće,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »