Vasilija, Vera i Vida obradovale jug Srbije: Prirodnim putem rođene trojke iz Vranja simbol nade i novog početka
Glas juga pre 21 dana

Povodom ovog radosnog događaja porodicu su obišli gradonačelnik Niša Dragoslav Pavlović i direktor UKC Niš dr Milan Lazarević, koji su uručili poklone i istakli značaj izgradnje novog niškog porodilišta za buduće generacije roditelja. „Ja sam majka tri devojčice koje su na svet došle prirodnim putem.
Rodila sam Vasiliju, Veru i Vidu iz uredne trudnoće. Izuzetno sam zadovoljna tretmanom i brigom u niškom porodilištu, kako za mene, tako i za moje bebe. Još sam radosnija što sam saznala da će se novo porodilište graditi ovde u Nišu i što će i druge mame imati priliku da svoje bebe donesu na svet u još boljim uslovima“, rekla je Anđela Mitić. Načelnik intenzivne nege Dečje klinike UKC Niš dr Dejan Milojević objasnio je da su ovakvi porođaji veoma retki. „Veoma










