"Нећу дозволити да је понижава, излудео је" након што је Анастасија кажњена шестомесечним хонораром, њен друг оштро: "Тужбе су спремне"
Блиц пре 8 сати

Анастасија Брчић актуелна ријалити учесница је током жестоке свађе коју је имала са Бором Сантаном физички насрнула на њега, а Велики шеф је одмах реаговао будући да је прекршила важно ријалити правило.
Наиме, Анастасија Брчић је кажњена шестомесечним хонораром, након што је физички насрнула на Сантану, а тим поводом огласио се њен пријатељ Огњен Вулевић. - Тужбе су ту, све ћемо решавати правно кад изађу из ријалитија. Нећу да дозволим да било ко на онакав начин понижава Анастасију. Реаговаћу увек, све правно, ја се не бавим мутним пословима, све ће ићи преко адвоката. Баш сам недавно био у Београду и састао са са адвокатом, чекамо само да све крене у процес.







