(Video) Poispadale su maske, izbila je panika! Avion sa 267 putnika se sudario sa radarskom instalacijom, deo letelice otkinut: "Zvuk je bio jeziv"
Blic pre 21 dana

Prema prvim informacijama jedna osoba je povređena, dok su na snimcima sa društvenih mreža zabeleženi panični prizori i hitna evakuacija pasažera.
Na drugom letu, avion kompanije "Edelvajs" iznad Madrida je morao prinudno da se vrati za Cirih zbog neprijatnog mirisa u kabini; svih 72 putnika prevezeni su zamenskim avionom. Avion sa 267 putnika sudario se na aerodromu u Antaliji u Turskoj sa radarskom instalacijom, pri čemu je došlo do ozbiljnog oštećenja letelice - krilo je uništeno, a na trupu je nastao veliki otvor. U trenutku udara u avionu je nastao haos. Prema navodima britanskog lista "San", kabinske








