Osuđeni roditelji dečaka-ubice za masakr u "Ribnikaru"
Nova pre 4 dana

Miljana i Vladimir Kecmanović, roditelji dečaka-ubice koji je 3. maja 2023. godine izvršio masakr u školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, proglašeni su krivim u ponovljenom postupku pred Višim sudom u Beogradu. Vladimir je osuđen na 14 godina i šest meseci, a Miljana Kecmanović na dve godine i 11 meseci.
Tužilaštvo je, u završnoj reči, predložilo da se Kecmanovići osude na maksimalne kazne zatvora, odnosno, Vladimir Kecmanović na 14 godina i 11 meseci, a Miljana Kecmanović na tri godine zatvora. Vladimiru i Miljani Kecmanović sudilo se u ponovljenom postupku nakon što je Apelacioni sud u Beogradu naložio ponovno suđenje i ukinuo prvostepenu presudu kojom je Miljana bila osuđena na tri godine, a Vladimir na 14 i po godina zatvora. Podsetimo, u masakru u "Ribnikaru"












