Grupa Zoster rasplesala i raspevala Luku Beograd

Danas pre 1 dan  |  Danas Online
Grupa Zoster rasplesala i raspevala Luku Beograd

Regionalno popularna grupa Zoster održala je koncert za pamćenje u Luci Beograd, Open Air Corner, u organizaciji producentske kuće Long Play.

Harizmatični frontmen Mario Knezović i ekipa još jednom su rasplesanoj i raspevanoj publici u srpskoj prestonici u dva sata i 15 minuta predstavili presek najznačajnijih numera sa dosadašnjih pet albuma, i njima pridodali pet objavljenih singlova kojima već duže vreme najavljuju šesto izdanje. “Mozak na pašnjak” kao “otvarač” koncerta – to je nešto što nije nepoznato vernim njihovim pratiocima, i tako beše i ove večeri. “Dobro veče, Beograde, grupa Zoster, vaša

Povezane vesti »

Kultura, najnovije vesti »