Jaramaz završio sa Cedevita Olimpijom
Sportske.net pre 1 dan | Sportske.net

Iskusni srpski plejmejker Ognjen Jaramaz završio je kratkoročnu epizodu u redovima Cedevita Olimpije u koju je stigao početkom marta iz komšijske Ilirije.
Vest o rastanku sa nekadašnjim bekom Partizana potvrdio je najuspešniji slovenački klub putem sredstava javnost informisanja. "Cedevita Olimpija i Ognjen Jaramaz okončavaju zajednički put. Ognjen se pridružio porodici Zmajeva u novembru 2025. i svojim iskustvima, energijom i borbenošću značajno je doprineo ekipi. Zahvaljujemo mu se iskreno na profesionalnom odnosu, predanosti i doprinosu klubu, te mu želimo puno uspeha, zdravlja i sreće u nastavku karijere", stoji












