Fudbaleri Nemačke u Americi naišli na otrovnu zmiju
Sputnik pre 14 sati

Vezni igrač nemačke fudbalske reprezentacije Džošua Kimih istakao je da su igrači togg tima naišli na otrovnu zmiju u Sjedinjenim Američkim Državama, gde učestvuju na Svetskom prvenstvu.
„Videli smo zmiju i rekli su nam da je otrovna. Ako vas ujede, moraćete u bolnicu. Ne mislim da biste mogli da umrete, ali je barem opasno. Imam osećaj da ako nagazite na jednu od tih zmija, to bi moglo loše da se završi. Zato pokušavamo da se držimo podalje od životinja“, citira Bild Kimiha, koji je dodao da „ u Nemačkoj ima manje opasnih životinja“. Nemačka reprezentacija je bazirana u Vinston-Sejlemu, Severnoj Karolini. Prema izveštajima medija, zmija o kojoj










