(Video) Šok! Pevačica 10 dana gladovala u Grčkoj, pila samo vodu: "Otišla sam na detoks tela, nisam još stala na vagu ali desilo se svašta"
Blic pre 14 sati

Prvih nekoliko dana detoksa je bilo teško, ali kasnije joj je prijalo i kaže da bi to ponovila.
Po povratku iz Grčke, Olja planira da se odmori i uživa u obroku, ističući da je dovoljno smršala. Pevačica Olja Bajrami sletela je danas na aerodrom "Nikola Tesla" u Beogradu gde smo je zatekli vidno raspoloženu. Razlog za to je njen odlazak u Grčku na 10 dana gde je odradila detoks organizma. Olja Bajrami kaže da je 10 dana pila samo vodu i da joj je to bio put isključivo iz zdravstvenih razloga. - Bila sam na nekom gladovanju, na postu u Grčkoj 10 dana, a onda








