Rodu Stjuartu pozlilo tokom nastupa: Morao da primi kiseonik
Nova pre 13 sati

Rod Stjuart je, tokom nastupa u Juti, morao da potraži pomoć, budući da mu je nedostajalo kiseonika.
Publika je primetila da se muzičar znatno manje kreće nego što je uobičajeno, a veći deo vremena se pridržavao za scensku opremu i objekte oko sebe kako bi održao stabilnost, piše TMZ. Iako je pokušavao da održi ritam i nastavi nastup bez prekida, ubrzo je postalo jasno da se ne oseća najbolje, zbog čega su članovi njegovog tima izašli na binu da mu pomognu. U jednom trenutku, doneli su mu bocu kiseonnika, nakon čega je nekoliko puta udahnuo kako bi povratio snagu










