Seo sa društvom na piće, pa završio na sudu: zbog piva ispred prodavnice mora da plati 150 evra

Dnevnik pre 14 sati
Seo sa društvom na piće, pa završio na sudu: zbog piva ispred prodavnice mora da plati 150 evra

Jedno jutarnje pivo ispred seoske prodavnice skupo je koštalo četrdesetogodišnjeg Tonija. Sud ga je proglasio krivim za narušavanje javnog reda i mira i izrekao mu novčanu kaznu od 150 evra.

Prema zvaničnoj presudi, nesvakidašnji događaj odigrao se oko 10 ujutru ispred prodavnice "Mlin i pekare" u mestu Rakitovec kod Velike Gorice. U obrazloženju suda se navodi da se Toni "kao pešak odao pijančenju na javnom mestu na autobuskoj stanici ispred Mlin trgovine u Rakitovcu, čime je počinio prekršaj protiv javnog reda i mira". Zbog ovog postupka prekršajna sudija mu je izrekla novčanu kaznu u iznosu od 150 evra. Toni je na suđenju odlučio da prizna krivicu,

Povezane vesti »

Balkan, najnovije vesti »