"Volim i da pogledam neprijatelja u oči"

B92 pre 1 dan
"Volim i da pogledam neprijatelja u oči"

Viktor Vembanjama ponovo je kritikovan zbog ponašanja posle NBA finala, pošto je košarkaš Njujork Niksa Hose Alvarado poručio da ga je razočaralo što francuski as nije pružio ruku rivalima nakon poraza.

San Antonio je izgubio petu utakmicu finala od Niksa rezultatom 94:90, čime je Njujork stigao do prve NBA titule posle 53 godine. Ipak, umesto čestitki rivalu, Vembanjama i igrači Sparsa odmah su napustili teren, što je izazvalo velike reakcije u američkoj javnosti. Alvarado je u gostovanju u emisiji "Breakfast Club" rekao da razume emocije posle poraza, ali da se neke stvari moraju ispoštovati. "Vembi je sjajan igrač. Imam pomešana osećanja. I ja sam takmičar, ali

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »