Vučević u Kovilju: Novi Sad i Vojvodina ostaju u Srbiji, ponosni na svoju istoriju
Euronews pre 13 sati | Autor: Tanjug

Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević prisustvovao je danas manifestaciji "Dan porodice" u Kovilju, gde je poručio da će Novi Sad i Vojvodina ostati u Srbiji, ponosni na svoju istoriju i tradiciju, i pozvao građane na skup u Beogradu, uoči Vidovdana, 27. juna.
Vučević je poručio da je nakon, kako je naveo, perioda podela i tenzija, došlo vreme za ponovno okupljanje i zajedništvo. "Sada je vreme da krenemo u nezaustavljiv proces ponovnog ujedinjenja naroda, ujedinjenja Srbije koje nam je nasušno potrebno. Bez obzira na sve različitosti i raznolikosti, moramo biti jedinstveni", rekao je Vučević. On je istakao da su prethodnih godinu i po dana postojali pokušaji da se građani podele po različitim osnovama, ali da je












