"Novi Sad i Vojvodina ostaju u Srbiji" Vučević u Kovilju na manifestaciji "Dan porodice"

Blic pre 12 sati
"Novi Sad i Vojvodina ostaju u Srbiji" Vučević u Kovilju na manifestaciji "Dan porodice"

Vučević je pozvao građane na veliki skup u Beogradu 27. juna, uoči Vidovdana.

Vučević je rekao da "bez obzira na sve različitosti i raznolikosti, moramo biti jedinstveni" Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević prisustvovao je danas manifestaciji "Dan porodice" u Kovilju, gde je poručio da će Novi Sad i Vojvodina ostati u Srbiji, ponosni na svoju istoriju i tradiciju, i pozvao građane na skup u Beogradu, uoči Vidovdana, 27. juna. Miloš Vučević je poručio da je nakon, kako je naveo, perioda podela i tenzija, došlo vreme za ponovno

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »