"Svuda po sobi bele lepljive mrlje, a u šoljici izmet" Hotelski radnici otkrili najgore stvari koje su zatekli posle gostiju: "Morali smo da zovemo hitnu pomoć"
Kurir pre 1 dan

Hotelsko osoblje podelilo je neka od najgorih iskustava s gostima, a priče su toliko bizarne i neprijatne da su mnoge navele da preispitaju posao u ugostiteljstvu.
Iako je normalno da gosti ponekad zaborave garderobu ili sitnice, zaposleni tvrde da iza zatvorenih vrata hotelskih soba često ostaju mnogo gore stvari. Svoja iskustva podelili su na Redditu, gde su opisali situacije koje su uključivale ozbiljan nered i neprijatne prizore. Neki slučajevi bili su toliko ekstremni da su zahtevali i dodatne intervencije ili dugotrajno čišćenje. Jedan zaposleni opisao je sobu prekrivenu lepljivim ostacima maršmelou kolačića. "Uđem i












