Završen prolećni deo sezone u vojvođanskim šahovskim ligama: Pitanja i dalje otvorena
Dnevnik pre 17 sati

Prolećni deo sezone za ligaška takmičenja pod pokroviteljstvom Šahovskog saveza Vojvodine je završen.
Iako se odgovori na pitanja koja se tiču borbe za promociju u viši rang ili opstanak naziru, daleko od toga da su jasni. Drugi deo sezone će se nastaviti u drugoj nedelji septembra (9. i 10. septembra), nakon čega ćemo znati koje ekipe ćemo naredne godine gledati u višem, a koje u nižem rangu takmičenja. Takođe, plej-of će se igrati u banatskim i bačkim ligama trećeg ranga. Treći rang takmičenja čine po dve banatske i bačke lige, kao i jedna sremska. Po dva












