(VIDEO) Šta su nam rekli Ortola i Daniš nakon „prvenaca“?

Sport klub pre 7 sati  |  Autor: Stefan Davidović
(VIDEO) Šta su nam rekli Ortola i Daniš nakon „prvenaca“?

Nedelja je bila dan za prvence u klasama Moto 2 i Moto3, do prvih pobeda stigli su Ivan Ortola i Hakim Daniš.

Zanimljivo da obojica voze za isti tim (MT Helmets) a šta nam je nakon svog trijumfa rekao Ortola. „Nije bilo plana. Istina je da sam pretekao Davida, ali onda je on uspeo da pretekne mene. Ali čekao sam svoju šansu i uradio to, pobedio na trci zbog čega sam vrlo srećan jer smo vredno radili. Nismo imali sreće u Mađarskoj, iako smo takođe odradili sjajan posao. Ovde smo od samog početka bili odlični, i u nedelju sam imao brzinu koja je neophodna za pobedu.“ Prvi

Povezane vesti »

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »