VIDEO Nekadašnji reprezentativac koji je bio životno ugrožen tokom 15. marta se oglasio nakon što je VJT optužilo studente za "zvučni top"

Nova pre 9 sati
VIDEO Nekadašnji reprezentativac koji je bio životno ugrožen tokom 15. marta se oglasio nakon što je VJT optužilo studente za…

Bivši reprezentativac Srbije u odbojci Marko Samardžić, koji je nakon događaja tokom petnaestominutne tišine na protestu 15. marta 2025. godine završio u bolnici, ponovo se oglasio nakon što je Više javno tužilaštvo u Beogradu objavilo da su studenti "realizovali simulaciju upotrebe zvučnog topa od strane državnih organa".

Samardžić je naveo da mu teško pada što se, nakon svega što je prošao, danas stvara utisak da treba da objašnjava i opravdava ono što mu se dogodilo. „Želim kratko da se obratim povodom svega što se poslednjih dana dešava povodom 15. marta prošle godine. Ne mogu da ostanem nem na zamenu teza kojoj svi svedočimo. Teško mi je da prihvatim da se neko ko je nakon tog događaja imao osam udara defribrilatora srca, završio na lečenju i prošao kroz veoma težak period,

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »