Ministar Đurić u Panami: Srbija ostaje posvećena principima multilateralizma
Pravo u centar pre 3 sata | Maria Popović

Šef srpske diplomatije Marko Đurić izjavio je večeras u Panami na zasedanju Ministarskog saveta Asocijacije karipskih država (ACS) da Srbija ostaje posvećena principima multilateralizma i može da odgovori na izazove kroz dijalog i saradnju, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova Srbije. „Đurić je na ACS, koje se održava u Panami na panelu ‘Strateška sesija: Multilateralizam kao kolektivni odgovor na globalne izazove i strateška uloga regionalnih mehanizama’,












