Vrućina puni gradsko kupalište: Dobra poseta na ''Lagatoru'' (foto)
Kurir pre 2 sata

LOZNICA – Na gradskom kupalištu o kome se stara Ustanova za fizičku kulturu ''Lagator'' početak 19. sezone je obećavajući.
Od otvaranja kupališta 16. juna, kada je kupanje bilo besplatno, do nedelje u 14 časova, prodato je više od tri i po hiljade ulaznica. Ako se tome dodaju deca do sedam godina za koje je ulaz besplatan i oni koji imaju kupljene sezonske karte, start je sasvim zadovoljavajući. Kupači su spremno dočekani, a već od danas, ukoliko vremenske prilike dozvole, počeće prva grupa besplatne školice za naplivače. Obe grupe su popunjene, a ukupno je prijavljeno 120 dece koja će










