Pukla "bomba" u NBA ligi - jedan od najvažnijih igrača napustio Oklahomu
Nova pre 4 sati

Aron Vigins, jedan od najvažnijih igrača tima Oklahoma Siti Tandera koji je osvojio titulu šampiona NBA lige 2025. godine, novi je igrač Atlanta Hoksa.
Vigins je 2021. godine draftovan od strane Tandera kao 55. pik na draftu i uspeo je da se izbori za mesto u ekipi, da bi 2024. godine dobio novi, petogodišnji ugovor vredan 45 miliona dolara. I ne samo to, već je ovaj krilni košarkaš postao jedan od najvažnijih "šrafova" u timu koji se popeo na tron NBA lige, a 1. februara 2025. godine je protiv Sakramento Kingsa odigrao spektakularan meč - 41 poen i 14 skokova. Protekle sezone odigrao je 65 mečeva od čega 21 kao







