Dečaka udario auto u centru Beograda! Oglasili se iz JKP "GSP Beograd"

Kurir pre 1 sat
Dečaka udario auto u centru Beograda! Oglasili se iz JKP "GSP Beograd"

Hitna pomoć intervenisala je tokom protekle noći zbog teške saobraćajne nesreće, u kojoj je u Bulevaru kralja Aleksandra dečaka udario automobil, i zbog tuče u kojoj je na Novom Beogradu nožem uboden jedan mladić, saopšteno je danas iz službe hitne pomoći.

Naime, Javno komunalno preduzeće "GSP Beograd“ saopštilo je da je sinoć u 21.25 časova tramvaj, koji se u tom trenutku kretao u pravcu Vukovog spomenika Bulevarom kralja Aleksandra, nije učestvovao u saobraćajnoj nezgodi. - Prema zvaničnim informacijama sa terena, nezgodu je izazvalo putničko vozilo jagodinskih registarskih oznaka, koje je tom prilikom oborilo dečaka. Naše vozilo, kao i sva druga vozila su zaustavljena od strane policije, kao bi se pružila pomoć

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »