Veliki životni preokret nakon pobede u "Nikad nije kasno": Ivana Šalipur napušta Ameriku zbog sina!

Kurir pre 12 sati
Veliki životni preokret nakon pobede u "Nikad nije kasno": Ivana Šalipur napušta Ameriku zbog sina!

Nakon što joj je uručena pobednička statua, Ivana Šalipur, jedna od pobednika Nikad nije kasno, izjavila je da su kandidati tokom ove sezone bili fantastični i da je upravo zbog toga mislila da je njena pobeda izvesna. – Uopšte nisam očekivala! U šoku sam bukvalno – rekla je Lola iznenađeno.

Prilikom preuzimanaja pobedničke statue, Lola je naglasila da pobedu posvećuje svom šestogodišnjem sinu, koji je ujedno i razlog što će pobednica u narednom periodu napraviti ogromnu životnu promenu. – Tu je on sa mnom. Mi smo ovde zapravo u Beogradu od marta, tu živimo, dok se dešava sve ovde. Ostajem u Srbiji. Htela sam da moj sin počne ovde u školu, upisala sam ga, počinje u septembru, tako da ćemo se družiti. Možda u jednom trenutku samo odem u Ameriku - rekla

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »