Dončić: "Rođen sam kao navijač Zvezde"
B92 pre 6 sati

Košarkaš Los Anđeles Lejkersa Luka Dončić kaže da je oduvek bio navijač Crvene zvezde.
Njegov otac Saša "zarazio" ga je crveno-belima. "Pratim je non-stop. Otac je tamo igrao, tako da sam odmalena bio uz Zvezdu. Praktično sam rođen kao njen navijač", rekao je Dončić za "Mozzart sport". Posebno pamti meč u Beogradu protiv Zvezde, dok je nosio dres Real Madrida. "Možda kada sam ja igrao protiv Zvezde. Kada sam došao u Beograd da igram protiv Zvezde, bilo mi je baš posebno. Navijači su bili sjajni prema meni, tako da mislim da je to ta utakmica". Veliki












